Sprzątanie po remoncie - Cennik

Sprzątanie po remontach Katowice

Kompleksowe sprzątanie mieszkania po remoncie Śląsk.
Ile kosztuje sprzątanie wykonane przez firmę sprzątającą?

Firma sprzątająca Katowice

Siedzisz na stercie resztek paneli i wiadrach gipsu po remoncie. Patrzysz na idealnie gładkie i pomalowane ściany. Zerkasz w stronę kuchni, którą już zaczyna wypełniać perfekcyjna zabudowa. Nawet sztukateria w przedpokoju znalazła się na właściwym miejscu. Wyobraź sobie, jak wyremontowane wnętrze pięknie się zaprezentuje, gdy wszystkie niepotrzebne rzeczy znajdą się w kontenerze. Jednak zanim tak się stanie, trzeba posprzątać po remoncie. Masz dwie opcje: albo bierzesz się za sprzątanie domu, albo to firma sprzątająca wykonuje za Ciebie brudną robotę. Tylko jakie są ceny sprzątania i ile kosztuje sprzątanie mieszkania oraz czy wykonawcy usługi sprzątania wykonają tak, jak tego oczekujesz?

Sprzątanie domu po remoncie to nie lada wyzwanie

Gruz, końcówki płytek, listwy, listewki, zaschnięte zaprawy zaczynają kłębić się pomiędzy przedpokojem a sypialnią. Zostały ostatnie szlify do wykonania, remont mieszkania dobiega końca, a czas sprzątania się wydłuża i śmieci po remoncie, zamiast ubywać, to przybywa. Sąsiadka z góry niby z uśmiechem na twarzy podziwia wykonany remont, a jednak bacznie obserwuje, gdzie lądują wszystkie odpady po remoncie. 

Co z tym wszystkim zrobić?
Najkorzystniejszym rozwiązaniem dla Ciebie byłoby wynająć kontener na odpady budowlane z MPGK w woj. Śląskim lub wybierając firmę sprzątającą zaznaczyć, że będzie taka potrzeba. Dana firma lub MPGK daje Ci do wyboru trzy opcje:

  • Worek Big-bag o pojemności 1 m3,

  • kontener na odpady wielkogabarytowe o pojemności 5 m3 i 7 m3,

  • kontener gruzowy o pojemności 3,5 m3 do 5 m3

W zależności od wybranego rozwiązania możesz umieścić tam meble, stolarkę drzwiową i okienną, folie, gruz, płyty gipsowe, ziemię, kamienie i inne odpady. Musisz jednak pamiętać, że w takich pojemnikach nie można umieszczać materiałów po remoncie, zawierających azbest, papy i produktów smołowych i styropianu. Choć wybierając firmę sprzątającą, raczej nie będziesz musiał się o to martwić ani też pilnować, jaki został wyznaczony czas sprzątania kontenerów.

Mycie okien, mycie podłóg odkurzanie, polerowanie- jest Ci potrzebna firma sprzątająca

Zapewne zakryłeś każdą możliwą szczelinę podczas remontu, aby nie spadła nawet jedna kropla farby na nowe panele. Zakładam też, że fugowanie i silikonowanie w łazience odbyło się w sposób pedantycznie czysty. W takim razie zostaje Ci standardowe sprzątanie mieszkania, czyli tylko umycie okien i pozbycie się pyłu po szlifowaniu, który może osiadać parę tygodni. Jednak obawiam się, że do sprzątanego domu po remoncie dojdzie jeszcze: wytarcie wszystkich szafek w środku i na zewnątrz, wypolerowanie kafli w łazience, umycie ceramiki, mycie i zawieszenie lamp oraz poukładanie wszystkiego na swoje miejsce. 

Wykonując sprzątanie mieszkania kompleksowo, pamiętaj o niezbędnych środkach!

Aby mieszkanie było perfekcyjnie posprzątane po remoncie, pozostaje Ci wyruszyć do supermarketu po środki czystości, kilka wkładów do mopa, paręnaście ściereczek i kilka papierowych ręczników. Nie zapomnij też o solidnej paczce rękawiczek jednorazowych do sprzątanej powierzchni, bo sam remont już nieźle dał w kość Twoim dłoniom. Niektóre środki czystości potrafią uczulić i mają w swoim składzie żrące substancje.

A może by tak wykonała to ekipa sprzątająca? Specjalistyczne firmy oferujące usługi kompleksowego sprzątania to nie tylko zaoszczędzony czas sprzątania, ale także perfekcyjne wykonawstwo każdego rodzaju usług. Myślisz, że oferta firm sprzątających mieszkania jest zarezerwowana tylko dla dużych firm deweloperskich? Nie trudź się i po remoncie zamów sprzątanie.

Zlecenie usługi? Sprzątanie po remoncie nigdy nie było tak łatwe.

Jest wyjście z sytuacji, które przyniesie Ci ulgę, spokój, zaoszczędzonych wiele godzin sprzątania i idealny porządek w wyremontowanym mieszkaniu. Nowoczesna firma sprzątająca, która oferuje sprzątania biur, mieszkań, domów po remoncie, to niesamowita pomoc w ogarnięciu całego bałaganu. Nie będę wspominać tu o walorach profesjonalnej firmy sprzątającej, bo zostały one opisane w tym artkule. Chcę tylko Ci pokazać, że istnieje rozwiązanie, które niesamowicie pomoże Ci dopiąć remont na ostatni guzik. 

O czym należy pamiętać, korzystając z pomocy firmy sprzątającej?

Aby zlecić firmie sprzątanie, należy pamiętać o umówieniu konkretnego terminu, dopasowanego do swojego terminarza i dostępności pracowników firmy. Usługi, jakie świadczy firma sprzątająca to wachlarz możliwości, z którego korzystają osoby prywatne i firmy.

Wybierając firmę, nie zapomnij również o wytyczeniu zakresu obowiązku, które ma wykonać firma sprzątająca. Jeśli na uporządkowaniu czegokolwiek najbardziej Ci zależy, to zaznacz to. Z reguły firma sprzątająca ustala na początku czas sprzątania, koszt usługi sprzątania i powierzchnię, którą ma się zająć. Jednak trzymaj rękę na pulsie, abyś otrzymał profesjonalną usługę firmy i był w pełni zadowolony.

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania? Sprzątanie po remoncie cennik

Cennik sprzątania mieszkań przez profesjonalną firmę składa się wielu podpunktów, których lista jest długa. Jak podają firmy sprzątające, ogłaszające się w internecie cenę usług określa cena za metr bieżący sprzątania. Do tego dochodzi jeszcze podpunkt mianujący ile czasu sprzątała załoga. Choć czasami cena określna jest całościowo jako usługa poremontowego sprzątania. Jednak dokładną cenę sprzątania ciężko jest określić. Z reguły waha się ona od 250 zł-200 zł i jest uznawana za niską cenę sprzątania, a potrafi wynieść nawet 500 zł-600 zł.

Zamawiając sprzątanie mieszkania, cena usługi sprzątania po remoncie i do tego kompleksowego sprzątania będzie wyższa. Tak samo droższe będą usługi konkretnej firmy, która jest duża i posiada sporą ekipę, a jej czas sprzątania ekspresowy. Również cena sprzątania domu standardowego, gdzie usługi sprzątające obejmują także teren wokół niego, będzie mianowała się innymi przelicznikami. Pamiętaj, że sprzątanie większego obiektu zawsze będzie droższe, niż sprzątanie wykończonego mieszkania w apartamentowcu.

Jeśli chcesz poznać cenę za usługę firmy sprzątającej, najlepiej będzie, jeśli znajdziesz sobie firmę, a raczej kilka firm i dowiesz się, w jakim systemie firmy sprzątające funkcjonują i jak prezentuje się ich cennik.

Znajdź wykonawcę, z którym dostosujesz czas sprzątania i warunki sprzątanego domu

Dzięki firmie sprzątającej nie musisz martwić się o organizację kontenera na śmieci, wywiezienie odpadów, czy wysprzątanie zakamarków. Firma sprzątająca umyje wszystkie powierzchnie, zadba o każdy detal, wykonując sprzątanie większego mieszkania czy domu. Na koniec mycie podłóg wykona bez jakichkolwiek smug.

Z dniem, kiedy kończysz remont, wkracza firma sprzątająca, a Ty w tym czasie organizujesz sobie upragniony czas wolny. Po powrocie otwierasz drzwi i widzisz uporządkowaną przestrzeń do życia i idealnie wysprzątane powierzchnie. Czyż właśnie nie tego Ci potrzeba?

Znajdź wykonawcę idealnego!