Firma sprzątająca Katowice

Świadczymy usługi sprzątania dla firm oraz klientów indywidualnych.

Kontakt

+48 788 933 933

Kompleksowe usługi sprzątające Katowice

Profesjonalne sprzątanie biur oraz domów i mieszkań na terenie Katowic i innych miast Aglomeracji Śląskiej.

Głównym zakresem naszych prac są usługi sprzątające dla firm.
W zakres prac wchodzi między innymi mycie okien, mycie podłóg, odkurzanie mebli, sprzątanie i mycie sanitariatów oraz wynoszenie śmieci

Oferujemy sprzątanie biur, magazynów, sprzątanie po budowie, sprzątanie po remoncie oraz kompleksowe sprzątanie domów i mieszkań.

Uporządkujemy Twoją przestrzeń biurową. Zajmiemy się Twoim biurem, abyś mógł pracować w porządku i harmonii. Przestań zamartwiać się bałaganem w Twoim biurze, bo od tego masz już nas. I mamy zamiar zostać z Tobą na dłużej !

Brudne blaty, toaleta wymagająca odświeżenia, futerko zwierzaka na dywanie i kurz we wszystkich kątach. To nie jest miesięczny bałagan – tak wygląda każde mieszkanie czy dom, po tygodniu normalnego użytkowania. Więc dlaczego masz tracić czas na sprzątanie, skoro możemy zrobić to za Ciebie ? 

Za tą czynnością nie przepada chyba nikt, ale wiesz co ? My ją bardzo lubimy, bo przynosi efekt. Dysponujemy takimi środkami i sprzętem, że pracujemy o wiele szybciej, niż Ty szmatką i płynem do okien. Myjemy okna i witryny sklepowe tak, że już nigdy nie będziesz chciał brać ręczników papierowych do ręki- jedyne co będziesz mógł zrobić to przejrzeć się w swoich umytych oknach czy witrynie. 

Budowa to nie lada wyzwanie. Kiedy wreszcie ją ukończysz, a ekipa opuści teren, pora zakasać rękawy i posprzątać pozostałości po budowie. Wiemy, że jest to ostatnia czynność, na jaką masz ochotę. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – Nie musisz tego robić. Zajmij się detalami wnętrza, a my uporządkujemy cały teren na zewnątrz budynku. Sprzątniemy to, co jest Ci już niepotrzebne po budowie. 

Jesteś w najlepszej pozycji, w jakiej możesz się znaleźć w danej sytuacji – ukończyłeś remont. Nie ważne co remontowałeś, ważne co zostawił po sobie majster. Owszem to, co powinien, sprzątnął, ale czy ta podłoga wygląda dobrze? Czy kafle i szafki nie mają warstwy szlifowanego gipsu ? Nie bądź królem mopa i płynu do naczyń. Zostaw to profesjonalistom. Sprzątniemy po każdym remoncie, każdą powierzchnię, w możliwie jak najkrótszym czasie, z pedantyczną dokładnością. 

Sprzątanie biur Katowice

Sprzątanie biur Katowice

Twoje biuro jest Twoim drugim domem. Gdy nie jest uporządkowane, nie jesteś w stanie wydajnie pracować, a Twoi klienci niechętnie odwiedzają Cię w biurze. Szanuj swoje miejsce pracy, bo bałagan Cię tylko rozprasza. Jesteśmy tu po to, żebyś nie musiał zawracać sobie głowy, organizacją sprzątania w swoim biurze. Oferujemy Ci usługi sprzątające całej Twojej przestrzeni. Będziemy Cię odwiedzać zawsze, według ustalonego harmonogramu.

Od dziś Ty i Twoi pracownicy możecie skupić się tylko na pracy.

Firma sprzątająca Katowice

Sprzątanie domów Katowice

Twój dom jest Twoim azylem. To w nim toczy się Twoje życie. Nierzadko kojarzy się z ciągłym sprzątaniem, ale Tobie nie musi ! To my zajmiemy się porządkiem w Twoim domu. Sprzątanie domów jednorodzinnych wykonujemy według ustalonego harmonogramu lub jednorazowo.
Nasi specjaliści posprzątają nieruchomość o każdym metrażu i w każdej lokalizacji na terenie województwa śląskiego.

Sprzątanie Katowice

Sprzątanie mieszkań Katowice

Oferujemy kompleksowe sprzątanie mieszkań oraz apartamentów. Zajmiemy się czystością, jak i utrzymaniem porządku w każdym kącie Twojego mieszkania. Zakres usług ustalamy z każdym klientem indywidualnie. Nie musisz już myśleć o cotygodniowym organizowaniu porządków, bo masz od tego nas !

Zadbaj o siebie, a my w tym czasie zadbamy o czystość w Twoim mieszkaniu.

Firma sprzątająca Katowice

Sprzątanie po remoncie Katowice

Oferujemy również szybkie i dokładne sprzątanie pomieszczeń po remoncie lub budowie. Usuniemy wszystkie pozostałości budowlane i remontowe.  Doprowadzimy każdą powierzchnię do błysku i pozbędziemy się z niej kurzu oraz zabrudzeń.

Uporządkujemy wszystko tak, abyś po męczącym remoncie mógł wreszcie cieszyć się własnym domem lub mieszkaniem.

Sprzątanie po budowie Katowice

Sprzątanie po budowie Katowice

Sprzątanie po budowie obejmuje nie tylko sprzątanie wewnątrz budynków, ale również wokół nich.

Dzięki nam nie będziesz musiał martwić się o utylizację gruzu, śmieci i innych odpadów po budowlanych.

Firma sprzątająca, którą prowadzimy, doprowadzi Twoją budowę do takiego stanu, abyś mógł bez zbędnych przeszkód zacząć, wykańczać wnętrze swojego nowo powstałego budynku oraz zagospodarować teren wokół niego.

Sprzątanie biur Katowice

Mycie okien i witryn sklepowych Katowice

Wykonujemy również usługi związane z myciem okien i witryn sklepowych w firmach, domach i mieszkaniach. Dzięki naszemu doświadczeniu mycie okien odbywa się bardzo sprawnie. Dysponujemy sprzętem i środkami, dzięki którym nasza praca jest wykonywana szybko i sprawnie.

Oferujemy mycie okien i witryn według ustalonego harmonogramu lub jednorazowo.

Sprzątanie Katowice

Pranie dywanów i wykładzin Katowice

Pranie dywanów i wykładzin wymaga wiedzy i wykorzystania profesjonalnych środków, aby nie zniszczyć materiału, z jakiego jest wykonany. Dlatego my przy użyciu odpowiedniego sprzętu i środków piorących zrobimy to tak, jak Ty sam nigdy byś tego nie zrobił.

Cenimy sobie Twój czas pracy, dlatego przyjedziemy po dywany przeznaczone do prania i po wykonaniu usługi odwieziemy je do Ciebie czyste i pachnące.

Sprzątanie Katowice

Czyszczenie tapicerki Katowice

W zakres czyszczenia tapicerki zaliczamy zarówno tapicerkę meblową, jaki i oraz samochodową. Zabiegi, jakim poddaje się tapicerkę, wymagają użycia drogich preparatów, aby uzyskać odpowiedni efekt.

Korzystając z naszych usług, zyskujesz nie tylko czystość materiału ale również jego zabezpieczenie przed ponownym zabrudzeniem. Dzięki temu nie będziesz musiał często prać tapicerki i wyłączać przedmiot z użytkowania.

Czysty Śląsk - Twoja firma sprzątająca

Kompleksowe sprzątanie mieszkań, domów jednorodzinnych i firm.