Sprzątanie po budowie Katowice

Oferujemy sprzątanie po budowie na terenie Śląska

Budowa dobiegła końca ? Chciałbyś już mieć sprzątanie za sobą ? Ułatwimy Ci to.
Realizujemy najtrudniejsze zlecenia, które obejmują sprzątanie po budowie
Nie trać czasu i nerwów ! Zrobi to za Ciebie profesjonalna firma sprzątająca.

Kontakt
Sprzątanie po budowie Katowice, sprzątanie po budowach Katowice, sprzątanie domów po budowie Katowicach

Sprzątanie po budowie...

... zrobimy to za Ciebie !

Sprzątanie po budowie obejmuje :

Zakończyłeś jeden z najważniejszych etapów w swoim życiu – zbudowałeś swój dom. Nieważne czy zleciłeś to od podstaw firmie budowlanej, czy robiłeś wszystko swoimi rękami.

Na terenie zakończonej budowy nagromadziło się sporo niepotrzebnych przedmiotów. 

Chociaż ekipa lub Ty staraliście się, sprzątać wszystko na bieżąco to jest przed Tobą jeszcze wiele pracy.

Nie trać sił i swojego czasu ! Sprzątanie po budowie to nasza praca !

Sprzątanie po budowie Katowice

Posprzątamy plac budowy w mgnieniu oka !

Wszystkie rodzaje gruzu, takie jak trociny, styropian i brud, mogą pozostać po zakończeniu budowy, nawet jeśli ekipa budowlana starała się nie zostawić po sobie bałaganu.
Kładziemy szczególny nacisk na jakość pracy, którą wykonujemy. Jesteśmy liderem wśród firm sprzątających w Katowicach. Przywiązujemy ogromną wagę do szkolenia naszej kadry, co powoduje, iż są oni jednymi z najlepszych specjalistów w branży. Firma sprzątająca, jaką jest Czysty Śląsk, zapewnia Ci spokój i bezpieczeństwo.
Do sprzątania po budowie wykorzystujemy tylko sprawdzony sprzęt i środki chemiczne. 

Sprzątanie po budowie Katowice

Czysty Śląsk

Firma sprzątająca Katowice

Co z tym wszystkim zrobić ? Gdzie wywieźć gruz, pozostały styropian, farby i inne przedmioty ? Jak uporać się z bałaganem wewnątrz domu ? Wiemy, że jesteś samodzielny i sprzątnął byś wszystko do Świąt, tylko po co ? Jesteś już wystarczająco zmęczony budową domu, a jeszcze został Ci do zagospodarowania ogród i wstawienie mebli do środka. Oddaj swój dom w nasze ręce tylko na chwile, a przestaniesz narzekać na brak czasu. Co powiesz na to, że pewnego dnia przyjeżdżasz na zakończoną budowę swojego domu i zamiast sterty niepotrzebnych przedmiotów, widzisz, idealne uprzątnięty teren wokół domu, na którym tylko wystarczy posiać trawę. Gruzu i resztki elewacji po prostu nie ma. Twoje okna błyszczą się tak, że można się w nich przejrzeć. Wchodząc do środka domu, zastanawiasz się, czy to już ten czas, kiedy trzeba zdejmować buty przed wejściem, bo podłoga wreszcie wygląda tak, jak na wystawie w sklepie. Nie ma ani kropli farby, a blaty w kuchni nie mają centymetrowej warstwy kurzu. Twój dom jest tak czysty, że może przejść test białej rękawiczki ! Brzmi idealnie ? To świetnie, bo my właśnie tak pracujemy ! Doprowadzimy Twój dom po budowie do perfekcyjnego stanu, a Ty zacznij myśleć o dopieszczaniu szczegółów w Twoim domu. Sprzątamy szybko i dokładnie, abyś mógł cieszyć się pięknym, nowym wnętrzem. Zadbamy o to, by Twój dom wyglądał nieskazitelnie.

Wykonujemy :

Sprzątanie po budowie domów jednorodzinnych

Usługi sprzątające po budowiedomów jednorodzinnych oraz wielorodzinnych oferujemy na terenie Katowic oraz okolicznych miejscowości.

Sprzątanie po budowie budynków komercyjnych

Dotyczy sprzątania po zakończonych realizacjach inwestycji budowlanych, takich jak hale przemysłowe, galerie handlowe i inne budynki komercyjne.

Sprzątanie po inwestycjach budowlanych

Sprzątanie po budowie osiedli mieszkaniowych oraz innych inwestycji deweloperskich.

Sprzątanie po budowie Katowice
Sprzątanie po budowie Katowice

Usługi sprzątające Katowice