Sprzątanie biur Katowice

Kompleksowe sprzątanie biur Śląsk

Sprzątanie powierzchni biurowych nie jest tak proste, jak może się wydawać !
Wymaga to sporej wiedzy nie tylko na temat techniki, ale również środków chemicznych, jakie można wykorzystywać. Środki czyszczące wykorzystywane przez Czysty Śląsk zapewniają przede wszystkim bezpieczeństwo i długotrwały efekt czystości.

Kontakt

Sprzątanie biur Katowice

Czysty Śląsk - sprzątamy każdą powierzchnię biurową.

Czyste i zadbane biuro to Twój obowiązkowy wizerunek. Nietrudno wyobrazić sobie minę pracownika, który wchodząc do swojego miejsca pracy widzi kurz i brudne powierzenie, a co dopiero klient. Jeśli marzysz o codziennym wejściu, do wysprzątanego biura, bez poświęcania własnego czasu i wysiłku, Czysty Śląsk jest tym, czego potrzebujesz.
Nieważne, jakiej firmy jesteś właścicielem. Ważne, żebyś mógł pracować w spokoju i porządku. Nic tak nie zaburza harmonii, jak bałagan. Mamy dla Ciebie najlepsze z możliwych rozwiązań, jak sprawić, abyś nie musiał zaburzać swojego ładu i pracował na pełnych obrotach. 

Nie zaprzątaj sobie głowy porządkami – od tego masz nas. 

Sprzątanie biura - podstawowa usługa

Sprzątanie biur Katowice

Sprzątanie biur Katowice. Podstawowa usługa sprzątania biura obejmuje mycie wszystkich dostępnych dla nas stanowisk pracy, miejsc socjalnych i sanitarnych. Wszyscy nasi pracownicy są przez nas wyszkoleni oraz zobowiązani do używania wyłącznie środków czystości dostarczanych przez nas. Spełniają one najwyższe standardy bezpieczeństwa.
Oferujemy odkurzanie i mycie wszystkich powierzchni, urządzeń biurowych, podstawowe sprzątanie łazienek oraz odkurzanie podłógSprzątamy w pomieszczeniach ogólnodostępnych, boksach, strefach relaksu, salach konferencyjnych i innych pomieszczeniach, w którym chcesz posprzątać.

Sprzątanie biur - zakres.

Sprzątanie biur obejmuje:

Jednorazowa usługa sprzątania biur

Jeśli zastanawiasz się nad powierzeniem sprzątania biura firmie sprzątającej, zachęcamy do skorzystania z jednorazowej usługi sprzątającej. Pozwoli Ci to przetestować naszą pracę i zobaczyć efekt, jakim jest dokładnie posprzątane biuro
Nasz personel starannie przegląda przestrzeń biurową, sporządza listę zadań i planuje precyzyjnie każdy etap sprzątania.
Do usług sprzątających wykorzystujemy własne środki czyszczące.

Sprzątanie biur - abonament

Zdajemy sobie sprawę, że każdy marzy o schludnym i czystym miejscu pracy, w którym pracownicy i klienci czują się komfortowo. Jeśli chcesz o o to zadbać, zapraszamy do skorzystania z usługi sprzątania biura w systemie abonamentowym. Dzięki temu biuro będzie lśnić każdego dnia. Naszą pracę organizujemy w taki sposób, aby spersonalizować strategię sprzątania biura, dostosowaną do szczególnych potrzeb naszych klientów.

ZAPEWNIENIE WŁAŚCIWEJ PRACY I STANDARDÓW JAKOŚCI

Sprzątanie biurowców Katowice

Dbamy o to, aby każda wykonywana przez nas usługa spełniała najwyższe standardy i oczekiwania. Wiemy, jak ważnym aspektem jest zaufanie naszych klientów dlatego personel, który wykonuje usługi sprzątania jest odpowiednio szkolony z zakresu usług sprzątających oraz bezpieczeństwa.

Firma sprzątająca - dlaczego warto ?

Zleć sprzątanie biura profesjonalnej firmie sprzątającej !

Wyobraź sobie sytuację, kiedy w piątek po 10 godzinach pracy, jedyne, na co masz ochotę, to iść ze znajomymi do dobrej restauracji i przestać myśleć o pracy. Wszystko skończyłoby się szczęśliwie, gdyby nie fakt, że Twoje biuro trzeba posprzątać.
Jak to?
A tak to, że pracownicy opuścili stanowiska pracy i został po nich jeden wielki bałagan, nieporządek – zwał jak zwał. Trzeba posprzątać ich i Twoje biurko, zetrzeć kurze, umyć blaty w pomieszczeniu socjalnym, bo plam od kawy jest aż nadto, sprzątnąć toalety, zetrzeć podłogi i zadbać o Twoje kwiaty w pokoju relaksu.
Skoro nie masz ochoty, nikogo kto mógłby to zrobić, musisz zrobić to sam. Ile Ci to zajmie? Do poniedziałku się wyrobisz. A może zrobić dyżury w pracy ? Serio ? Kto by chciał pracować w takiej firmie ?  

Można powiedzieć, że jesteśmy nieodzownym elementem Twojej firmy.

Nadal zastanawiasz się nad tym, czy nas potrzebujesz ?

Sprzątniemy Twoje biuro od A do Z i nie będziemy przy tym marudzić. Co więcej,  będziemy to robić cyklicznie, bez żadnego przypominania. Naszą usługę możesz również, wliczyć w koszta swojej firmy, ponieważ wystawimy Ci fakturę, za wykonaną pracę. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, najlepszymi środkami oraz pracowitymi ludźmi, których nie znajdziesz w żadnej innej firmie.
Możemy pochwalić się największym doświadczeniem w sprzątaniu biur i jesteśmy z tego dumni. A Ty? 
Idź ze znajomymi do restauracji z poczuciem, że w Twoim biurze panuje ład i harmonia.
Dzięki naszym usługom, jakimi są sprzątanie biur, zapewnimy Ci dokładnie wysprzątane biuro. Zatrudniamy wyłącznie prawdziwych profesjonalistów, których jesteśmy pewni, dlatego gwarantujemy pełne zadowolenie naszych klientów.

Blog Czysty Śląsk

Usługi sprzątające Katowice