Czysty Śląsk

Kompleksowe usługi sprzątające

Kontakt

Sprzątanie Katowice

Wiesz, na czym najbardziej nam zależy ?

Na Twoim zadowoleniu i na naszej długotrwałej współpracy. Chcemy z Tobą stworzyć taką relację, która przyniesie Ci zadowolenie i satysfakcję, bo stawiamy na długotrwałe relacje z klientami i pracownikami.Jesteśmy pewni, że sprostamy Twoim największym wymaganiom, bo jesteśmy po prostu najlepszą firmą sprzątającą w Katowicach.

Co więcej ! Sprawdzamy się w miejscach, gdzie inne firmy nie dały sobie rady.
Powstaliśmy po to, abyś Ty, czy Twoja firma mogła raz na zawsze przestać zaprzątać swoją głowę zdaniem “muszę posprzątać”. Od dzisiaj jedyne co musisz zrobić to wykonać do nas telefon, aby poznać nas bliżej i umówić się na sprzątanie Twojego biura, domu, czy mieszkania.

Tworzymy wesoły zespół, który nieustannie pracuje nad tym, aby wyjść naprzeciw potrzebom klientów. Dzięki naszemu zespołowi zyskaliśmy uznanie wielu klientów. Dla nas to wielka duma, bo możemy poszerzać oferowanie usługi i inwestować w swój własny rozwój. Od ponad 10 lat dbamy o porządek naszych klientów na Śląsku. To nie są słowa bez pokrycia. Zaufało nam wiele osób i mamy na to dowody. To Wy napędzacie nas do dalszego działania !

Zadbamy o porządek w firmie, mieszkaniu i w domu.

Wszystkie usługi sprzątania wykonujemy z należytą starannością. Proponujemy sprzątanie jednorazowe oraz cykliczne. W celu kontaktu z nami zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego lub do kontaktu telefonicznego. Sprzątamy:
  • w firmach funkcjonujących w każdej branży,
  • w domach,
  • w mieszkaniach i apartamentach,
  • po remoncie,
  • po budowie.
Firma sprzątająca Katowice

Każdą usługę sprzątania poprzedza szczegółowy wywiad, który przeprowadzamy z klientem. Zamówienie realizujemy tak, aby każdy klient był usatysfakcjonowany.

Posiadamy już ponad...
Zadowolonych klientów
0 +
Lat doświadczenia
0 +
m2 posprzątanych powierzchni
0 +
To my dopasowujemy się do Ciebie!
Działamy w zakresie sprzątania od stycznia 2006.
Nie trać więcej czasu na sprzątanie i dołącz do nich !

Dojeżdżamy do naszych klientów i... zaprowadzamy porządek!