Jak szybko i dobrze posprzątać po remoncie ?

Sprzątanie po remoncie Katowice

Jak szybko i dobrze posprzątać po remoncie ?

Masz zaplanowany remont swojego mieszkania, domu czy biura. Ekipa wynajęta, materiały wybrane i wpłacone zaliczki. Wizualnie widzisz już, jaki będzie efekt całego przedsięwzięcia. Stajesz w drzwiach miejsca, w którym ma być remont i nagle oczami wyobraźni widzisz, co zastaniesz po wyjściu ekipy remontowej…
I nikt nie mówi tu o idealnym ładzie, bo żadna firma budowlana nie wypoleruje Ci żyrandola.
No właśnie. Więc co zrobić z bałaganem po remoncie, abyś mógł wejść do domu, mieszkania czy biura, powiesić płaszcz i cieszyć się zapachem świeżej farby?
Możesz zakasać rękawy i brać się do roboty albo wynająć profesjonalną firmę sprzątającą.
Pierwsza opcja jest dla Ciebie, jeśli Twój remont ograniczał się do malowania ścian i powieszenia rolet. Umówmy się, że nikt nie będzie wzywał profesjonalnej firmy sprzątającej, do zmycia kilku kropek farby i wyniesienia opakowań po rolecie, bo równie dobrze może to zrobić majster lub Ty.
     Co w przypadku, jeśli musiałeś wymienić instalacje, postawić ścianę działową lub skuć i położyć nowe kafelki?
Wtedy Twoja moc przerobowa staje się być za słaba, bo:

W tym momencie z pomocą przychodzifirma która oferuje takie usługi, jak sprzątanie po remoncie lub budowie.
Dlaczego firma, a nie garstka znajomych, wino i dobra muzyka ? A No dlatego, że z pewnością nikt Ci nie odmówi, ale zapewniam Cię, że dla żadnej z tych osób nie będzie to przyjemność. Poza tym, czy powiesz swojej serdecznej przyjaciółce, że źle wyczyściła szafki w kuchni ? Raczej nie wypada. Lepiej weźcie wino i spotkacie się, kiedy firma sprzątająca opuści już miejsce Twojego remontu i będziesz mógł im powiedzieć, jakim to jesteś fantastycznym kierownikiem remontu.

Co może dać Ci firma sprzątająca, a czego nie mogą dać Ci Twoje ręce i majster po skończonej pracy ?

Na pewno pełen profesjonalizm i prace zrobiona na 100%. Dlaczego ?
Dlatego, że profesjonalna firma sprzątająca składa się kilku osób, świetnych i drogich urządzeń sprzątających oraz środków, których nie ma na sklepowych półkach. 
Pracownicy firmy sprzątającej oczyszczą lokum po każdym remoncie i doprowadzą do błysku każdą powierzchnię. Co najważniejsze – nie potrzebują na to wielu godzin.
Taka firma sprzątająca jest przede wszystkim kompleksowa. Sprzątnie wszystko od sufitów, po podłogi i polerkę najmniejszych przedmiotów. Ważne jest też to, że taką firmę w razie niezadowolenia, będziesz mógł upomnieć, żeby poprawiła jakąś czynność, ponieważ firma sprzątająca zrobi wszystko, żebyś był zadowolony i puścił w eter dobrą opinię o nich.
Chyba już wiesz, co robić z bałaganem po remoncie. W tym momencie przestaje zapalać się lampka w Twojej głowie, jak zorganizować środki czystości i jak zabrać się do sprzątania po remoncie. Myślę, że wybór jest oczywisty. Jeśli planujesz mały remont, to na pewno sam sobie poradzisz, ale jeśli zapowiada się większe przedsięwzięcie to najlepszą opcją, będzie wykonanie telefonu do firmy sprzątającej. Taki wybór zapewni Ci spokój, a Ty będziesz mógł cieszyć się panującym ładem i wypić wino z przyjaciółmi.

Sprzątanie po remoncie Katowice - Czysty Śląsk