Sprzątanie biur - Cennik

Kompleksowe sprzątanie powierzchni biurowych Katowice

Firma sprzątająca Katowice. Od czego zależy cena usług sprzątających?

Znajdujemy się w Twoim biurze. Posiada ono hall z recepcją, gdzie Pani Gabrysia koordynuje pracę robotnic oraz wita kontrahentów. Znajduje się w nim także pomieszczenie socjalne, które jest czasami miejscem nadmiernego mnożenia się mrówek i to właśnie tu odbywa się tworzenie najważniejszego trunku-kawy. W biurze są również toalety, bo być muszą, sala biurowa, aby mrowisko huczało i sala konferencyjna, aby królowa wypowiadała swoje zdanie głośno i wyraźnie. Mamy też tu Twoje królestwo, aby każdy wiedział, kto nosi koronę i gdzie należy wchodzić najrzadziej. Mrowisko, jakie jest, każdy widzi. Tylko jak zachować w nim porządek?

Sprzątanie biur cennik Katowice

Utrzymanie czystości w biurze nie jest łatwym zadaniem i na pewno wymaga od Ciebie i pracowników systematyczności oraz samodyscypliny. Nie ukrywajmy, że w biurze takim, jak opisane we wstępie nikt nie będzie sprzątał toalet lub hallu. Dlatego nie dziwi mnie fakt, że przechodzi Ci przez myśl firma sprzątająca. Profesjonalizm, jaki prezentują usługi sprzątania biur, jest nieoceniony i przede wszystkim potrzebny w takich miejscach, gdzie przebywają pracownicy, by móc zapewnić im pracę w czystym miejscu. Zapewne zastanawiasz się ile kosztuje sprzątanie w Katowicach. Bardzo chcielibyśmy Ci odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie, ale niestety nie ma na nie wymownej odpowiedzi.

Ile kosztuje sprzątanie biurowców Katowice?

Podstawą wyceny sprzątania biur jest wielkość powierzchni oraz ilość toalet, którą posiada Twoje biuro. Im większa powierzchnia oraz liczba toalet, koszt analogicznie wzrasta.
Kolejną kwestią jest rodzaj użytkowanej powierzchni. Mam na myśli ilość przeszkleń, rodzaj i ilość mebli, rodzaj podłóg oraz innych elementów wyposażenia.

Następnie pod lupę bierzemy ilość osób, które robią bałagan w biurze, a także ilości godzin użytkowania powierzchni. Jeszcze jedną ważną kwestią są usługi dodatkowe, a więc: obsługa zmywarek, znoszenie naczyń, podlewanie kwiatów i inne Twoje potrzeby.

Teraz zostają kwestie organizacyjne, czyli częstotliwość sprzątania, godzin, w jakich biuro ma być sprzątane oraz czy tzw. generalne porządki (mycie okien, pranie wykładzin i mebli) mają być wliczone w cenę abonamentu, czy ujmowane dodatkowo po wykonaniu usługi. Tu dochodzi też dojazd do klienta. Jeśli masz biuro w Katowicach i firma sprzątająca taka, jak nasza jest z tego miasta, wtedy droga przejazdu jest darmowa. Natomiast jeśli Twoje biuro znajduje się w dalszej odległości, wtedy należy doliczyć koszt dojazdu. Wiąże się to z transportem zarówno pracowników, jak i profesjonalnych urządzeń sprzątających.

Sprzątanie biur Śląsk czy się opłaca?

Wiedz, że zadając pytanie profesjonalnej firmie sprzątającej, ile kosztują usługi sprzątania biur w Katowicach, najpierw będziesz musiał(a) odpowiedzieć na kilka pytań. Iloczyn, choć na pozór łatwy, nie jest jednoznaczny, bo wpływa na niego wiele czynników. Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy skorzystać z usług firmy sprzątającej, wiedz, że korzystając z takiego rozwiązania, oszczędzasz czas, zyskujesz uporządkowane mrowisko i zadowolone robotnice.