Biurka, wykładziny, okna, toalety, pomieszczenia socjalne, podłogi- te i inne powierzchnie zmywalne w biurze wymagają od Ciebie nie tylko wytarcia mokrą szmatką, ale także pielęgnacji, czasami gruntownego sprzątania i zabezpieczenia przed niechcianym brudem. To, że nie posiadasz odpowiednich urządzeń myjących w swoim biurze, to już wiemy, ale jakich środków i narzędzi powinna firma, która wykonuje sprzątanie biur w Katowicach?

Środki czystości do zadań specjalnych wprost od specjalistów

Na rynku dostępnych jest wiele firm, które oferują środki czyszczące, piorące i pielęgnujące. Jednak, aby je mieć, musiałbyś wydać fortunę. Wyobraź sobie, że musiałbyś zakupić środek do: drewna, luster, szyb, płytek, gresu, tworzywa sztucznego, skóry i wiele, wiele innych. Gdzie tego wszystkiego szukać? W popularnym markecie? Dlatego firma sprzątająca, jak to firma ma swoich dostawców i to posiadających takie środki czystości, których nie dostaniesz w zwykłym markecie. Produkty te są w pełni bezpieczne nawet dla alergików i przede wszystkim certyfikowane. Skąd wiesz, czy mleczko czyszczące, zakupione w markecie, które zamierzasz użyć do mycia zlewu, nie spowoduje pokrzywki na dłoniach?

Urządzenia myjące i piorące rodem z transformersów

Jakimi dysponujesz urządzeniami w swoim biurze, które umyją okna, wypiorą wykładzinę w konferencyjnej i nabłyszczą podłogę w całym biurze? Czyżby był to mop i Twoje dłonie? Firma sprzątająca w Katowicach dysponuje takimi urządzeniami, które wysprzątają, wyczyszczą i zabezpieczą daną powierzchnię w sposób szybki i perfekcyjny. Na marne pójdzie Twoja praca, gdy do mycia okien przygotujesz tylko płyn do szyb i ręczniki jednorazowe, bo firma sprzątająca posiada do tego zadania myjkę parową, która nie tylko dokładnie czyści, ale także nie pozostawia smug i charakterystycznego zapachu produktów. To samo tyczy się wykładzin, czy podłóg. Urządzenia przeznaczone do tych zadań mają taką moc, która dokładnie czyści, myje, ale także skraca czas wysychania nawierzchni do minimum.

Czy sprzątanie biur w Katowicach profesjonalnym sprzętem jest droższe?

Zastanów się, czy kosztowne byłoby sprzątanie jedną ścierką i mopem z mikrofibry, które umówmy się-mógłbyś wykonać sam. A teraz zastanów się, czy cena tej usługi wzrosłaby, gdyby odbywała się ona maszyną za 7 tys, dwudziestoma rodzajami środków czyszcząco-pielęgnujący i odkurzaczem, który wciągnie nawet muchę z drugiego końca sali konferencyjnej… Profesjonalna firma sprzątająca w Katowicach posiada sprzęt, o którym Ty nawet nie słyszałeś, środki czystości, które są certyfikowane i ekipę, która została przeszkolona z obsługi urządzeń oraz perfekcyjnie wykonującą powierzone zadania. Czy uważasz, że możesz oczekiwać od takiej firmy wykonania usług “po kosztach”? 

Sprzątanie biur czysto, szybko i z pedantyczną dokładnością

Gdybyś miał poświęcić swój cenny czas na sprzątanie całego biura, zapewne szybko zniechęcił byś się do tej czynności. Dlatego zawsze możesz liczyć na firmę sprzątającą taką jak Czysty Śląsk. Posprzątamy Twoje biuro, każde jego pomieszczenie i wszelką powierzchnię zmywalną według Twoich potrzeb i wytycznych. Dysponujemy wyspecjalizowanym personelem, atestowanymi środkami czystości i odpowiednim sprzęt do zadań specjalnych. Nie trać czasu na sprzątanie, wybierz profesjonalizm.