Sprzątanie po budowie Śląsk

Sprzątanie firm Katowice

Od czego zacząć?

Wreszcie możesz oddać budynek do użytku i Ty jako inwestor cieszyć się niezwykle ważnym ukończonym etapem w Twoim życiu- ukończoną budową. Zanim jednak tak się stanie konieczne, jest posprzątanie całego bałaganu wokół budynku i w jego wnętrzu. Nie ważne czy czekasz na zabudowę kuchni, położenie betonu architektonicznego, czy założenie oświetlenia. Zakończony etap budowy domu wiąże się z wykonaniem generalnego sprzątania, który pozwoli Ci na wykonanie ostatnich szlifów. Dlatego też najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie zatrudnienie profesjonalnej ekipy sprzątającej i od tego powinieneś zacząć porządkowanie pobudowlane. Jaki rodzaj inwestycji obsługuje firma sprzątająca? Czy zajmie się ona także dużymi biurowcami?

Sprzątanie po inwestycjach budowlanych ze względu na ich rodzaj

Tak naprawdę każdego dnia w woj. śląskim zostają składane wnioski o pozwolenie na użytkowanie. Jednak różnią się one rodzajem inwestycji, która wkrótce stanie się tą użytkową. Czasami są to duże budowle w centrum miast, domy na ich obrzeżach, a nierzadko inwestycje deweloperskie obejmujące domy szeregowe, czy nowoczesne apartamenty. Profesjonalna firma sprzątająca uporządkuje przestrzeń wokół budynku i w jego wnętrzu, zadba o każdy jej detal. Ze względu na rodzaj budynku będzie świadczyć usługi takie jak:

Sprzatanie po budowie budynków komercyjnych

Budynki, które przeznaczone są do prowadzenia firmy, przed ich użytkowaniem muszą być doprowadzone do perfekcyjnej czystości. Sprzątanie biur, lokali użytkowych czy też magazynów nie może odbyć się powierzchownie. Przecież za chwilę odbędą się odbiory stanowisk pracy i załoga będzie chciała w spokoju pełnić swoje obowiązki, dlatego sprzątanie budynków komercyjnych powinno odbywać się z pedantyczną starannością.

Sprzątanie po budowie domów jednorodzinnych

Każdy z nas budując swój dom, chciałby zastać go idealnie wysprzątanego po zakończonych pracach. Jednak nie można wymagać od firmy budowlanej doskonałej czystości, bo sprzątanie nie należy do obowiązków jej pracowników. Wchodząc na teren zakończonej inwestycji, zapewne zastaniesz pozostały gruz, styropian, wszechobecny pył i okna pokryte warstwą kurzu. Do takich prac potrzebny jest specjalistyczny sprzęt i doświadczenie, które pozwoli na doprowadzenie domu do stanu, gdzie pozostały pył nie będzie towarzyszył domownikom przez najbliższe miesiące. Dlatego też do sprzątania takiej ukończonej inwestycji potrzeba ekspertów od profesjonalnego sprzątania po budowie.

Sprzątanie po budowie inwestycji deweloperskich

Żaden klient nie chciałby dostać swojego apartamentu czy domu z pozostałymi materiałami budowlanymi, czy też z foliami w oknach. Stan deweloperski, a tym bardziej stan pod klucz musi stanowić nienagannie uporządkowaną przestrzeń, która będzie tą, o jakiej marzył klient. W tym przypadku konieczne wydaje się zatrudnienie firmy sprzątającej, która wykona sprzątanie pobudowlane i pozbędzie się zbędnych odpadów oraz zadba o porządek w miejscu inwestycji.

Jakie sprzątanie pobudowlane wykona firma sprzątająca?

Kompleksowe sprzątanie po budowie oznacza uporządkowanie niemal każdej powierzchni. Firma sprzątająca zadba o miejsce inwestycji, bez względu na to, na jakim etapie ona się zakończy. Upora się ona z niechcianym pyłem i wszelkimi innymi zanieczyszczeniami, a Ty nie będziesz musiał brać w tym udziału. Możesz zlecić firmie sprzątającej:

  • utylizację gruzu,

  • utylizację śmieci,

  • czyszczenie posadzek,

  • czyszczenie ścian i usuwanie zabrudzeń,

  • mycie podłóg, schodów i doczyszczenie płytek z zaschniętej farby lub kleju,

  • mycie mebli i usuwanie z nich pyłu,

  • mycie okien wraz z usunięciem uciążliwych naklejek.

Dlaczego warto wybrać kompleksowe sprzątanie po budowie?

Fachowa obsługa sprzątania to przede wszystkim oszczędność Twojego czasu i możliwość płynnego przejścia do kolejnych, tych przyjemniejszych etapów wykańczania nieruchomości. Profesjonalna firma sprzątająca umożliwi inwestorom spokojną sprzedaż inwestycji bądź zachęcający jej wynajem. Żaden klient nie przejdzie obojętnie obok idealnie wysprzątanej nieruchomości, nawet gdy jej budowa kończy się na etapie deweloperskim. Dlatego nie zaprzątaj sobie głowy tym, co mogą zrobić za Ciebie inni. Wybierz ekspertów od profesjonalnego sprzątania po budowie i zadzwoń do firmy Czysty Śląsk.

Firma sprzątająca Katowice